Sizlerle Büyüdük...

Altınoluk şehir merkezinde modern çizgilerle tasarlanmış güleryüzlü ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinen Grand Beyza Garden Beach Hotel 3 Deniz Suit, 45 Deniz Manzaralı Premium , 19 Kazdağları manzaralı ve 20 Ekonomik Oda İle toplam 87 oda 220 yatak kapasitesi olarak hizmetinizdedir.

Derin bir nefes alın. Grand Beyza Garden Beach Hotel, İsviçre Alplerinden sonra 21.9’luk oksijen oranıyla dünyanın en önemli ikinci oksijen kaynağı olan Kazdağları’nın eteklerinde. Denize sıfır konum da, Kekik ve çam kokulu, binlerce çeşit bitkinin şifasını taşıyan havasıyla dinlenmek isteyen misafirlerini ağırlıyor.

Ayrıca Otelimiz  350 kişilik Kapalı, 150 Kişilik açık restaurant, 120 kişilik çok amaçlı salonumuz,1500 m2'si çim olmak üzere 2500 m2  açık alanımız, 1 erkekler havuzu, 1 çocuk havuzu ve deniz üzerine kurulan türkiyede bir ilk olan bayanlarımız deniz suyundan yararlanabileceği yüzen havuz sistemimiz ile etkinliklerinizde güleryüzlü kadrosuyla evsahipliği yapmak üzere sizleri beklemektedir.

Misyonumuz

  Hizmet sektöründe güleryüzlü hizmet, güven ve samimi yaklaşımı prensip edinen Grand Beyza Garden Beach Hotel profesyonel kadrosuyla misafirlerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamaya önem vermektedir.  

Vizyonumuz

  Müşteri memnuniyetine odaklı güler yüzlü hizmet anlayışımızla kurumsal yapıda Altınoluk'ta Muhafazakar otelcilik'te en üst noktalarda yerimizi almak.  

Değerlerimiz

  Hizmette müşteri memnuniyeti Kurumsal anlayışta yönetim Güleryüzlü personel Misafirperverlik Gelişime açık olmak  Güvenilirlik ve samimiyet Konfor ve teknolojiyi hizmette sunmak

Bilgi Ve Rezervasyon Hattı